Panel logowania
      ZAREJESTRUJ SIĘ.     Odzyskaj hasło
9rules Network 9rules Network 9rules Network 9rules Network 9rules Network
Użytkownicy na stronie

Nawigacja

Nasi Partnerzy
Biuletyn Informacji Publicznej

Ostatnie albumy

Platforma edukacyjna

Linki
Zespół Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie - Baza dydaktyczna

Baza dydaktyczna

Przynależność naszego kraju do struktur europejskich kieruje edukację w stronę nowoczesnych rozwiązań zarówno w dziedzinie społecznej jak i dydaktycznej. Daje to nowe możliwości i szanse wyrównania różnic, jakie istnieją między środowiskiem lokalnym a dużymi miastami w dostępie młodzieży do nowoczesnych metod przekazywania wiedzy. Nasza szkoła wychodząc naprzeciw temu bierze udział w kilku ważnych przedsięwzięciach, których efekty widać już dzisiaj. Za najważniejsze z punktu widzenia potrzeb edukacyjnych uważamy:


  • Posiadanie stałego i szybkiego łącza internetowego. Nowoczesne pracownie komputerowe dają ogromne możliwości wykorzystania zasobów sieci globalnej na różnych lekcjach.
  • Posiadanie nowoczesnej, kompleksowo wyposażonej pracowni języków obcych. Już od wielu lat nasza szkoła stawia na naukę języków obcych takich jak angielski, niemiecki, francuski i rosyjski. . Dobrze przygotowani merytorycznie nauczyciele i nowoczesny sprzęt stwarzają bardzo dobre warunki do nauki języków obcych.


  • Posiadanie świetnie zaopatrzonej w liczne publikacje i wydawnictwa biblioteki i czytelni gdzie młodzież ma do dyspozycji ponad 14 000 pozycji książkowych. Należy zwrócić uwagę, iż ciągle przybywają nowe tytuły dzięki środkom budżetowym oraz z Funduszy Europejskich i Rady Rodziców.  • Dla amatorów sportu mamy do zaoferowania nową, dobrze wyposażoną siłownię oraz dużą salę gimnastyczną w której odbywają się różne zajęcia pozalekcyjne.

Copyright 2007 (C) by Crees
Design created by Crees