Dodany: 2008-09-16 11:01:36 Serwis MOL WWW na naszej witrynie Kategoria: Ze szkoły ;
Dziś w menu pojawiła się opcja WYPOŻYCZ KSIĄŻKĘ.
Jest to interaktywny system biblioteczny wprowadzany w naszej szkolnej bibliotece.

Pozycje są aktualnie dodawane na bieżąco więc korzystanie z niego jest jeszcze nie w pełni dostępne.

Za pomocą tego systemu każdy uczeń lub pracownik szkoły będzie mógł logując się na swoje konto sprawdzić swoje aktualnie wypożyczone pozycje, zamowić sobie nowe oraz dowiedzieć się o zaległych do oddania.

Login i hasło do systemu MOL WWW każdy uczeń może uzyskać kontaktując się z biblioteką. Hasła zostały wygenerowane automatycznie więc każdy uczeń/pracownik ma swoje indywidualne.

Jesteśmy jedną z nielicznych szkół w województwie lubelskim która udostępnia taki sposób komunikacji uczniów/pracowników z biblioteką szkolną.