Panel logowania
      ZAREJESTRUJ SIĘ.     Odzyskaj hasło
Użytkownicy na stronie

Nawigacja

Nasi Partnerzy
Ostatnie albumy

Linki
Zespół Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie - Strona główna
Dodany: 2008-06-17 11:49:11 Z "Motylami bez granic" na Ukrainę czyli realizacja Programu "Przemiany w Regionie" RITA Kategoria: Ważne ;
Program jest realizowany poprzez:
Wspieranie projektów polskich organizacji pozarządowych oraz instytucji edukacyjnych, pracujących na terenie krajów postkomunistycznych
W ramach ścieżki grantowej INICJATYWY LOKALNE wspierane są lokalne inicjatywy organizacji pozarzšdowych, szkół i innych instytucji edukacyjnych realizowane wspólnie z partnerami z krajów Europy Wschodniej, przede wszystkim z krajów sąsiedzkich (Ukraina, Białorus i Rosja - obwód kaliningradzki FR i Mołdowa).
NAJLEPSZE POLSKIE DOŚWIADCZENIA to konkurs grantowy dla najbardziej doświadczonych polskich organizacji pozarządowych na projekty, które będą służyły dzieleniu się polskimi doświadczeniami m.in. w zakresie zmian społecznych, gospodarki wolnorynkowej, przedsiębiorczości, samorządności, tworzenia nowoczesnego państwa prawa, reformy oświaty, wzmacniania niezależności mediów i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.
Zespół Szkół nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie po raz pierwszy brał udział w programie w 2006 roku. Realizowany projekt był pod tytułem "Życie bez nałogów to zdrowe życie". Koordynatorem projektu była mgr Teresa Zgolińska.
W roku 2008 nasza szkoła w ramach konkursu otrzymała fundusze na realizację projektu "Motyle nie znają granic". Koordynatorem projektu jest mgr Teresa Zgolińska, zaś opiekunem realizowanych zadań jest mgr Arkadiusz Dębała.
10 czerwca 2008 roku w Warszawie w siedzibie Fundacji odbyło się spotkanie dotyczące realizacji projektów. W zajęciach uczestniczyła mgr Teresa Zgolińska.
Zadania wynikające z realizacji projektów oraz sposób finansowania i rozliczania omawiali: Prezes Fundacji Pan Jacek Podolski oraz Panie: Ewa Sobiesak i Martyna Michalik

KOMENTARZE:

Żeby przegladać komentarze musisz mieć range conajmniej ucznia. Przepraszamy.
Copyright 2007 (C) by Crees
Design created by Crees
0.047207