Panel logowania
      ZAREJESTRUJ SIĘ.     Odzyskaj hasło
9rules Network 9rules Network 9rules Network 9rules Network 9rules Network
Użytkownicy na stronie

Nawigacja

Nasi Partnerzy












Biuletyn Informacji Publicznej

Ostatnie albumy

Platforma edukacyjna

Linki












Zespół Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie - Strona główna
Dodany: 2008-06-17 11:49:11 Z "Motylami bez granic" na Ukrainę czyli realizacja Programu "Przemiany w Regionie" RITA Kategoria: Ważne ;
Program jest realizowany poprzez:
Wspieranie projektów polskich organizacji pozarządowych oraz instytucji edukacyjnych, pracujących na terenie krajów postkomunistycznych
W ramach ścieżki grantowej INICJATYWY LOKALNE wspierane są lokalne inicjatywy organizacji pozarzšdowych, szkół i innych instytucji edukacyjnych realizowane wspólnie z partnerami z krajów Europy Wschodniej, przede wszystkim z krajów sąsiedzkich (Ukraina, Białorus i Rosja - obwód kaliningradzki FR i Mołdowa).
NAJLEPSZE POLSKIE DOŚWIADCZENIA to konkurs grantowy dla najbardziej doświadczonych polskich organizacji pozarządowych na projekty, które będą służyły dzieleniu się polskimi doświadczeniami m.in. w zakresie zmian społecznych, gospodarki wolnorynkowej, przedsiębiorczości, samorządności, tworzenia nowoczesnego państwa prawa, reformy oświaty, wzmacniania niezależności mediów i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.
Zespół Szkół nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie po raz pierwszy brał udział w programie w 2006 roku. Realizowany projekt był pod tytułem "Życie bez nałogów to zdrowe życie". Koordynatorem projektu była mgr Teresa Zgolińska.
W roku 2008 nasza szkoła w ramach konkursu otrzymała fundusze na realizację projektu "Motyle nie znają granic". Koordynatorem projektu jest mgr Teresa Zgolińska, zaś opiekunem realizowanych zadań jest mgr Arkadiusz Dębała.
10 czerwca 2008 roku w Warszawie w siedzibie Fundacji odbyło się spotkanie dotyczące realizacji projektów. W zajęciach uczestniczyła mgr Teresa Zgolińska.
Zadania wynikające z realizacji projektów oraz sposób finansowania i rozliczania omawiali: Prezes Fundacji Pan Jacek Podolski oraz Panie: Ewa Sobiesak i Martyna Michalik





KOMENTARZE:

Żeby przegladać komentarze musisz mieć range conajmniej ucznia. Przepraszamy.
Copyright 2007 (C) by Crees
Design created by Crees
-0.942515