Panel logowania
      ZAREJESTRUJ SIĘ.     Odzyskaj hasło
9rules Network 9rules Network 9rules Network 9rules Network 9rules Network
Użytkownicy na stronie

Nawigacja

Nasi Partnerzy












Biuletyn Informacji Publicznej

Ostatnie albumy

Platforma edukacyjna

Linki












Zespół Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie - Strona główna
Dodany: 2018-09-29 09:12:19 XVIII edycja Biegu Bolivara Kategoria: Ważne ;
Lista laureatów XVIII edycji Biegu Bolivara w Milejowie

Kategoria przedszkola

Gupa „3-4” – latki dziewczęta
1 miejsce Kaja Wydra
2 miejsce Alicja Michalak vel Michalewska
3 miejsce Natalia Załoga

Gupa „3-4” – latki chłopcy
1 miejsce Jakub Konowałek
2 miejsce Piotr Zabłocki
3 miejsce Gabriel Ławnik

Gupa „5-6” – latki dziewczęta
1 miejsce Kaja Pelczarska
2 miejsce Natalia Dudek
3 miejsce Nikola Goluch

Kategoria szkoły podstawowe

Klasa „1-2” – dziewczęta

1 miejsce Kaja Pierchorowicz
2 miejsce Sylwia Grams
3 miejsce Paulina Mucha



Klasa „1-2” – chłopcy
1 miejsce Szymon Bajdak
2 miejsce Jakub Szewczak
3 miejsce Dawid Dudek

Klasa „3-4” – dziewczęta
1 miejsce Wiktoria Mazur
2 miejsce Klaudia Łabędź
3 miejsce Pola Wydra

Klasa „3-4” – chłopcy
1 miejsce Jan Suryś
2 miejsce Wojciech Zarzycki
3 miejsce Łukasz Oleszek

Klasa „5-6” – dziewczęta
1 miejsce Klaudia Mucha
2 miejsce Klaudia Monik
3 miejsce Martyna Ćwirzeń

Klasa „5-6” – chłopcy
1 miejsce Szymon Franczak
2 miejsce Andrzej Grabowski
3 miejsce Krzysztof Dyczewski

Klasa „7-8” – dziewczęta
1 miejsce Julia Wójcik
2 miejsce Patrycja Wołyniec
3 miejsce Wiktoria Wójcik

Klasa „7-8” – chłopcy
1 miejsce Jarosław Maciąg
2 miejsce Krystian Grymuza
3 miejsce Mateusz Romanowski

Kategoria „Gimnazja” dziewczęta

1 miejsce Izabela Wojtal
2 miejsce Wiktoria Hołub
3 miejsce Aleksandra Nieroda

Kategoria „Gimnazja” chłopcy

1 miejsce Jakub Kociuba
2 miejsce Adrian Truk
3 miejsce Ernest Dziubiński

Kategoria „Szkoły ponadgimnazjalne” dziewczęta

1 miejsce Natalia Niedobylska
2 miejsce Ewa Podlodowska
3 miejsce Weronika Misiak

Kategoria „Szkoły ponadgimnazjalne” chłopcy

1 miejsce Mateusz Ćwirzeń
2 miejsce Szymon Kociuba
3 miejsce Iwan Manko

Kategoria „Dorośli”

1 miejsce Leszek Kot




















KOMENTARZE:

Żeby przegladać komentarze musisz mieć range conajmniej ucznia. Przepraszamy.
Copyright 2007 (C) by Crees
Design created by Crees
0.092395